Skip to main content

jídelní souprava

Posted in

Ahojky.Přemýšlím o koupy 18dílné jídelní sadě,ale představovala bych si hranaté tvary.Neporadíte někdo kde koupit případně nějaké stránky?Děkuji Petra

Re:

Obrázek uživatele KaterinaAd

Ahoj, já mám z Ikey tuto sérii http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20164477 vypadá moc hezky a celkem luxusně - mám kombinaci čistě zelené, bílé a zelené s květy, ale větší sada přijde draho. Dříve jsem měla taky čtyřhrannou - rovněž z Ikea http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/series/11898/ , tu už ale používám spíše na různé obložené talíře, chuťovky atd., na každodenní používaní mi nepřišla úplně vhodná.
Ikea je výhodná v tom, že koupíš, kolik kusů potřebuješ a případně dokoupíš..

Re:

Ahoj, myslim, ze jsem je videla v Ikee i kdyz uz nevim ve kt. barve byly ty hranate tvary. Ale podivej se na jejich stranky. H.

Re:

Ahoj, já mám tuto sadu http://www.horizontpark.cz/zbozi/18-dilna-jidelni-sada-nikol-%E2%80%93-c...
Vlastně jsem si pořídila zrovna 2x, aby byl nádobí dostatek a k tomu si ještě dokoupila konvičku, mlékovku, cukřenku a misky. Je to kamenina - sice trochu těžší, ale zas porcelán vyjde hodně draho - takže na každodenní používání je to celkem i škoda - hlavně ty hranaté soupravy z porcelánu byly hodně drahé kvůli designu.

Re

Ahoj, teď jsem viděla v Tescu nabídku hranatých talířů . Jsou čistě bílé, ale myslím, že sada byla jen 12ti dílná. Monika