Skip to main content

Akční rodiny -Brno a okolí

Míšo, Zuzko, škoda, že jste úplně odjinud jako my:-(( U nás je to nastejno, přijde mi, že se nikomu nikam nechce, natož když není venku úplně hezky. Kdyby se našel někdo v Brně nebo jeho okolí, bydlíme asi 10km severně za Brnem, kdo má stejný problém jako my, určitě se ozvěte. My máme holky skoro 15měsíců a na výlety chodíme i s naším psem, takže podmínkou je i tolerance našeho dalšího člena rodiny:-)) Dvojčátka nejsou nutností, ale určitě by potěšili, konečně by někdo řšil ty samé problémy jako my:-)) Každopádně všem hezký den Zuzka

Boskovice a okolí

Maminky z okresu Blansko!!ráda bych si vyměnila zkušenosti s maminkami dvojčátek z Boskovic a okolí!!Mám dvouleté chlapečky!!Tak se mi ozvěte!!!Díky!!Hezké vánoční svátky!!!Petra a kulíšci:-)

Vzkaz pro ŠAROLÍNU

Ahoj Šarolíno, bydlím nedaleko od vás, mám taky 2 holky teď 19měs. a ráda se seznámím s někým "podobným", jak píšeš, s monomámami si moc nepokecám!
Budu ráda, když se mi ozveš na mail: kikiviki09@seznam.cz a můžeme se domluvit na nějaké setkání třeba někde na hřišti . Auto máme, tak není problém někam dojet.

Ahoj, to jsem já:-) Dlouho

Ahoj,

to jsem já:-) Dlouho jsem se tady nepřihlašovala, jen si četla příspěvky.

Iva

Hledáme maminku od druhého příspěvku...

Hledáme maminku od druhého příspěvku, při změnách serveru se to asi nějak popletlo.... tak se kdyžtak ozvite znovu:-)) Klidně rovnou na mail: zuzana.reckova@seznam.cz
Pro jistotu kopíruji onen příspěvek:-))

"My zase bydlíme 13 km severně od hranic Brna:-) Jsme taky akční, ale jen v rámci rodiny:-) Mám ještě dceru 26 měsíců, která spí odpoledne tři hodiny, takže na procházky vyrážíme v 16:00. A chodíme hodně:-) Dvojčatům jsou tři měsíce, takže na procházky s někým si ještě chvíli musíme počkat. Všechno je limitované spánkem dcery a kojením. Ale v budoucnu se rádi přidáme:-)"

:-))

Ahojky "šarolíno", to je super, že si se ozvala:-)) Taky doufám, že už snad budeme na jaře chodit...jaksi se nám nechce:-// Teď zrovna nemám moc čas, holky se vzbudily...nezvládla jsem se dostat k tvýmu mailu, tak píši svůj a kdyžtak písni rovnou tam:-)) zuzana.reckova@seznam.cz Teď už musím valit, ať se mi nerozeřvou:-)) Mějte se Zuzka

super

Mám taky 2 holky, teď jim bude 14měsíců , jsme venku každý den, auto máme, není problém kamkoliv dojet. Jen jsme ještě omezení spánkem. Vyjíždíme ven kolem 14.00 a jedna vždy usne, ale jen za úplného klisu :( Ale na jaře, to už budou holky chodit, to už snad bude líp a budeme moct opravdu někam vyrazit. Pejska nemáme, ale vítáme, holky jsou na zvířátka ujeté, asi po mě:) my máme doma papouška :)))
Jsme z Újezda u Brna a budeme rády, když se s nějakou dvojčecí maminkou a samozřejmě s dvojčátky dáme dohromady...
Řešit naše problémy s monomaminkami je nějak o ničem :)))

:-))

Ahojky holky (teda doufám, že neva že vám nevykám), to je moc fajn, že jste se ozvaly:-)) Iv to chápu, že momentálně máš asi pěkný kolotoč, já si to ještě s jedním dítětem vůbec nedovedu představit a do toho ještě kojení, moc dobře si vzpomínám, jak než sme se někam vyprdolily, tak už byl málem čas dalšího kojení...:-( ale určitě až budete trošku flaxibilnější, takby to bylo fajn:-)) Leni, holky jsou od sebe jen o 3 měsíce, to by bylo super (no ty naše ještě navíc dost pospíchaly na svět, tak jsme o 7 týdnů spíš). Prozatím jsme docela limitovaní spánkem našich cácorek, spí cca od 12 do 15hod. (zrovna v době nejhezčího počasí), takže normálně vyrážíme ven buď dopolko a nebo až po spaní a to nám to vychází taky až někdy na tu 16hod. Ale kdybysme si naplánovali nějakej celodenní výlet, tak ony se vyspí buď v kočárku a nebo v krosničkách, tak kdyby jste měli nějakej tip, můžeme vyrazit:-)) Chodíte s holkama taky s krosničkama a nebo "jen" kočárek? Jo a holky odkud přesně jste? Jestli se vám to nechce zveřejňovat tady, tak klidně písnite na mail, je funkční:-)) Ahojky Zuzka

Re:

My zase bydlíme 13 km severně od hranic Brna:-) Jsme taky akční, ale jen v rámci rodiny:-) Mám ještě dceru 26 měsíců, která spí odpoledne tři hodiny, takže na procházky vyrážíme v 16:00. A chodíme hodně:-) Dvojčatům jsou tři měsíce, takže na procházky s někým si ještě chvíli musíme počkat. Všechno je limitované spánkem dcery a kojením. Ale v budoucnu se rádi přidáme:-)

Tak my se hlásíme:-)

...jenže bydlíme 10km jižně od Brna:-( Naše holky budou mít za 14 dní jeden rok, psa nemáme, ale tolerujeme, vozem mobilní jsme a seznámení s další postiženou dvojčecí rodinou vítáme:-)
Ahoj Lenka