Skip to main content

Akční rodiny - severní morava :-)

ahoj, tak jsem si zrovna přečetla příspěvek Míši a říkám si, škoda, že bydlíme na druhém konci... :-( jako bych se slyšela :-DD klukům jsou 2 roky, chodíme rádi do lesa, po horách, jezdíme na kole i autem po krásách nejen české vlasti, milujeme koupání, zvířátka, popelářská auta a bagry :-) .... nechcete se někdo přidat a podniknout něco společně? Zuzka

hlučín

Obrázek uživatele vavrinkova.hanka

Tak já bych byla pro Hlučín, nejlépe někdy přes týden dopoledne. Chodíme tam rádi, v těch Kravařích je to taky super, ale na pokecání to moc není si myslím, jsou tam i dost nebezpečné prolézačky, u kterých je třeba na děti dost dohlížet a ty určitě budou naše dětičky lákat nejvíce :-). A je tu někdo, kdo má k dvojkám staršího sourozence, tak 4,5 let, když tak bych odhlásila syna ze školky a vzala ho taky sebou :-)

Re

Holky a vidíte to spíše venku - nebo někde v herničce vevnitř? Já to znám spíše na ostravskou stranu, takže z "opavské" mě napadá ještě teď dokud je trošku hezky třeba to dětské venkovní hřiště před kravařským koupalištěm - co vy na to, že by si děti pohrály a poběhaly a my si možná i trošku popovídaly...???
Popř. pokud by se vám chtělo do hlučína - tak třeba dětský ranč - jsou tam koně a taková minizoo - kozy,ovce,králíci,husy..., popř. procházka po štěrkovně - s sebou třeba odrážedla, motorky, popř. můžem pouštět draky :-))
Tak pište pište ať se do vánoc ještě sejdeme!!!

Ahoooj teď jsem se dostala k

Obrázek uživatele vavrinkova.hanka

Ahoooj teď jsem se dostala k tomuto tématu, já jsem z Kozmic, holky 34 měs., tak kdyby jste něco podnikaly, ráda se přidám :-)

Hlučín

Ahojky, my jsme z Hlučína, holky mají 26 měsíců a rády se k vám někdy přidáme :-)) Srážíme se s klubem dvojčat z Ostravy, ale ráda se juknu někdy i na Opavskou stranu :-))) Tak něco navrhněte!!! Jinak kdybyste se chtěly přidat na nějaké akce s ostravským klubem, tak tady jsou stránky - http://dvojcata-ostrava.webnode.cz/ a zrovna ve čtvrtek je srazík v herničce v Klimkovickém klubu želvička, tak můžete přijít a pokecáme, děti si pohrají, bude fajn! Lenka

Opava, Kravaře, já jsem z

Opava, Kravaře, já jsem z Malých Hoštic. Tak to by chtělo někam zajít né?
Co takhle vánoční punčík na Dolňáku?
Já akorát nevím kdy budu moct, ve čtvrtek 4. 11, jdu na plastiku břicha tak nevím jak na tom budu.

Vendul

PS: Ríša s Maruškou mají 14m a Tobiášek 6 let

dvojčátka z opavy

ahojky,mám dvojčátka Emu a Tomáška, takové dva Mikuláše,ten den se narodili:-), a budou jim letos dva roky.Jsme z Opavy.Rádi někam chodíme,teda,když se mi je daří oba udržet a nerozletí se mi na všechny strany:-).

Re:

Obrázek uživatele Jindra76

Ahoj Schmitzu,já jsem taky bydlela v Bruntále. Teť bydlíme v Nových Heřmínovech. Možná žes nás někdy potkala. Máme dvoje dvojčata, šetileté holky a dvacetdvou měsíční páreček. Jsme taky hodně akční rodina.Hodně jezdíme na kole a rádi taky na různé vílety autem Jindra Terezka, Eliška, Vendulka a Martínek

Re:

Ahoj maminky, tak to je překvápko, já jestě před dvěma lety byla Bruntalačka a ted bydlůím v Kravařích.Takže podkud by jste chtěli něco podniknout dejte vědět. Mám holky , 27 měsíců . Jana ,Janička a Barunka

Re:

ahoj Vendul, jsme z Bruntálu, když tak písni na maila a něco domluvíme :-) a Míšo, doteď jsem si říkala, že všichni akční lidi žijí v Praze a okolí, my kolem sebe taky nikoho nemáme :-))) no a teď začínám pochybovat, jestli vůbec nějací žijí :-))))

Re:

My jsme z Opavy, dvojčata mají 13měsíců a starší syn 6let

Re:

Ahojky Zuzi a odkud jste?
Vendul

Re:

Ach jo Zuzi, skoda ze jsme tak daleko od sebe. V Praze snad nikdo akcni neni. Ozvala se mi jen jedna holcina a planujem nejaky vylet. Co delaji proboha ostatni, to sedi porad jen doma? Tak hodne stesti at nekoho k sobe najdes. Misa:-))