Skip to main content

Bundy Wolf, Kugo

Posted in

Ahoj všem, nemáte prosím někdo zkušenost s těmito značkami? Docela wse mi líbí bundy s fleesem uvnitř na mmb, ale váhám... Líbí se mi možná víc to Kugo, ale nevím, jestli není u krku moc úzké? Máte někdo? Díky moc za rady Kata

Zkušenosti se zimním oblečením Coccodrillo

Obrázek uživatele KaterinaAd

Potřebuji trochu poradit...včera jsem objednala pro děti na zimu kombinézky a komplety (bundy a oteplovačky) od této firmy ve velikosti 86. Dneska mi přišel jeden komplet, který jsem koupila výhodně jinde (abych měla na střídačku) a jsem trochu zděšená, jak je to velké, hlavně bunda. Děti mají necelých 15 měsíců a asi 79 a 82 cm, velikost 86 běžně nosí (Next). Vím, že Coccodrillo je větší, proto jsem taky neobjednávala 92, ale 86, ale jsem opravdu na rozpacích, jestli to nevrátit a nevyměnit za 80 - asi by to nebyl problém. Jak děti v tomhle věku rostou? počítám, že toto echt zimní budou nosit tak od prosince, kdy jim bude asi 17 měsíců...Zase chci, aby jim to 100% vydrželo až do jara, jsem docela nerozhodná...Díky za rady

Re:

Ahojky teď jsem zrovna koupila dceři bundičku od Wolfa fialovou na pozim,jsem s ní moc spokojená a velikost jí celkem sedí,ale zkoušely jsme jí rovnou v obchodě.Mě by též moc vyhovovala ale pro mě takovou nemají,je supr,že když třeba mrholí,nepromokne.
Jinak holky rovnou zkoušejte na dětech co můžu doporučit protože větnamské oblečení prostě mají rozdílné velikosti než koupíte značkové.Můj švagr dělá už 5let s oblečením těchto značek tak vím o čem mluvím ;) papa Lenka

Re:

Díky za zkušenosti. O tech velikostech vím, nakupuju zásadně s metrem ;)). Jedny bundy wolf už máme, ale tenké, ve vel 74 a normálně už nosíme 92. Podle jejich rozměrů budu kupovat 86 a určitě nám budou zas i na jaře. Mějte se K.

Re:

Obrázek uživatele KaterinaAd

ahoj, s bundami zkušenost nemám, ale Wolfa občas kupuji teplákové lacle, teď mám oteplené kalhoty a vesty, fakt bacha na velikosti, mají to úplně pošahané...děti teď nosí velikost 86, ale ty oteplené kalhoty jsem podle rozměrů kupovala 80 a jsou jim ještě dlouhé...buď vyzkoušet nebo nechat proměřit.

Re:

Ahoj Kato,

měli jsme Wolfky, teď máme Kugo. Oboje koupené a důkladně vyzkoušené v kamenném obchodě. Rozdíl mezi nimi není skoro žádný (mám pocit, že mi kamarádka, která po tom pátrala, říkala, že Kugo je dceřinná společnost Wolfa), jen ten svrchní šusťák na Kugo se mi zdá trochu pevnější, tvrdší.
Úzké nebo zúžené nejsou v žádném místě (jen ty kapucky by mohly být větší, aby se pod ně vešla čepice a v pohodě se zapínaly).
Jsou fakt teplé, kluci v nich vydrželi až do prvních mrazů jen v triku s dlouhým rukávem. Vím, že kamarádky z míst, kde není taková zima jako u nás na Vysočině, je používají s mikinou i jako normální zimní bundy.
Jen pozor na číslování - Wolf má zhruba o číslo větší velikosti, než jsi u daného čísla zvyklá.

Ivona