Skip to main content

ochrané helmičky?

Ahoj,
máte někdo prosím zkušenost s takovou tou ochranou čepičkou, která se používá, když děti začínají chodit?
U staršího syna jsem to neřešila, ale kluci, jak jsou dva,tak se pořád o sebe opírají a někdy docela nehezky padají. Budou mít rok.
Využili jste je některá?
A nevíte, kde by se daly sehnat?
Moc děkuji
tereza

Re:

Děkuji za názory.
Asi je vyzkouším. Kluci jsou sice často v ohrádce (jsou tam naštěstí zvylí a vydrží si tam hrát opravdu dlouho), ale když jsou mimo ohrádku, tak mám docela strach. Často blbnou se starším synem a ten je někdy také celkem neopatrný. A navíc do nich někdy drcnou psi a tak.

Re:

Ahoj,
já kupovala starší přes MMB, ale nemám s helmičkama dobrou zkušenost. Holkám se v nich potili hlavičky, navíc když jedna viděla druhou, tak se hned po ní vrhala a snažila se té druhé helmu sundat, no občas to vypadalo, že se vzájemné uškrtí, helmy jsem raději prodala. Navíc byla opravdu potřeba jen asi max týden, když si začaly holky stoupat, pak už se to naučili a bylo všechno v pohodě.
Jitka

Re:

Ahoj, taky doporučuju. Jeden kluk je divoch a s helmičkami jsem se tolik nebála. Měli jsme taky po někom, zkus tady inzerci nebo mmb.

Re:

Obrázek uživatele Nika1

Ahoj,helmičky jsme měli a využili.Je to šikovná věcička. Sháněla jsem je na netu.Zadej si do vyhledávače NO SHOCK. My kupovali starší a stačili.
Nika