Skip to main content

Sbírka brýlí 2003

V listopadu jsme odevzdali MUDr. Zobanové na oční oddělení brýle, které jsme od vás získali v rámci vyhlášené sbírky (nejvíce brýlí přinesla paní Štemberová a Kaňková, za což jim patří srdečný dík). Celkem jsme předali 39 párů brýlí!! Brýle budou rozdány sociálně slabým (do dětských domovů, uprchlíkům, apod.). Brýle v horším stavu paní doktorka Zobanová osobně předá potřebným v zemích třetího světa, kam jezdí pomáhat.

nike air max

air max 90Collaboration with Fragment Design has Nike Sportswear realized in this Nike Dunk High. Of a creator Hiroshi Fujiwara of Fragment Design added this Nike Dunk Hi the colors Black and Purple selected.
I will quite simply state you come up with some superb points and I will submit a number of suggestions to add to shortly. Fantastic post, I really look forward to updates from you.nike air max
Completely I share your opinion. In it something is also to me it seems it is excellent idea.nike air max 90 Completely with you I will agree.

Interesting theme, I will take part. Willingly I accept. The question is interesting; I too will take part in discussion. Together we can come to a right answer.north face jackets outlet
north face outlet Super post! Your style is so refreshing in comparison to most other bloggers. Thanks for posting when you do, I will be sure to bookmark your site!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.